top of page

INFORMACE

Cena tetování, Konzultace, Návrhy,... 

Cena Tetování

CENA TETOVÁNÍ:

Cena tetování je určována individuálně a začíná od 1800 Kč za černé a 2000 Kč za barevné tetování. Cena se dále odvíjí od velikosti, složitosti motivu a náročnosti jeho aplikace.

  Pro přesnější domluvu ceny tetování je třeba sjednat Osobní konzultaci.  

Konzultace

KONZULTACE:

Jelikož je Japonské tetování velice obsáhlé téma a je třeba každého klienta do jeho problematiky uvést, apod., konzultace trvají cca. 1 - 3 hod.

Konzultace jsou tedy placené formou zálohy ve výši 500 Kč předem na účet.

Osobní konzultace je pro tvorbu tetování NEZBYTNÁ,

proto bez ní nelze rezervovat termín tetování. 

Cena Tebori

CENA TEBORI:

Tradiční japonská technika tetování - Tebori - cena začíná od 3 000 Kč. Dále je určována individuálně dle složitosti motivu, náročnosti aplikace,  počtu sezení, apod.

Návrhy

NÁVRHY:

Veškeré mé práce jsou tvořeny Freehand, tedy kresleny ručně rovnou na kůži bezprostředně před tetováním pro záruku originality, vhodnosti kompozice motivů a spolupráce s anatomií klienta.

Pokud však klient chce vidět návrh tetování, je možno vypracovat Koncept podle kterého se budeme odvíjet.

Cena návrhu je 1000Kč za menší (rukávy, apod.) nebo 1500 - 2000 Kč za větší (záda, horimono - celé tělo).

Konzultace návrhu jsou zdarma.

Cena Sezení

CENA SEZENÍ:

Při tvorbě velkých tetování na více sezení spolu s klientem dohodneme cenu, která je pro něj udržitelná ke konstantnímu pokroku aplikace tetování.

(doba sezení je 2-4 hod.)

Průměrná cena takových sezení se často pohybuje mezi 5000 Kč a 10 000 Kč.  

Záloha na termín

ZÁLOHA NA TERMÍN:

Po provedení osobní konzultace a následné rezervace termínu tetování je třeba uhradit zálohu ve výši 1500 - 2500 Kč a měla by být uhrazena do týdne od zapsání rezervace. V případě více sezení je možnost tzv. přehazovací zálohy - na sezení se uhradí jeho celá výše a záloha automaticky přechází na následující smluvený termín.

V případě, že klient nedorazí na sezení bez předchozí omluvy, záloha propadá. (viz. časté dotazy na webu Fantasmagoria Art)

338926415_1928726830812225_6132033966181862432_n.jpg

Časté Dotazy

Odpovědi na časté dotazy ohledně tetování, návštěvy salonu a informace jak se o tetování starat naleznete zde: FAQ | Fantasmagoria Art

bottom of page